Івано-Франківськ обирає назву електронного квитка

Голосування завершено

В даному опитуванні визначається назва електронного квитка.

Яким буде ім'я електронного квитка для проїзду в громадському транспорті Івано-Франківська - залежить від вас, адже ваша думка буде врахована при затвердженні остаточної назви транспортної картки! Ми отримали кілька десятків пропозицій і тепер виносимо на відкрите голосування найкращі з них. Голосування триватиме до 25 вересня.

 

Галка/Galka Зміст назви: Галицька картка. Галка зображена на гербі міста, а наш край є однією з головних частин Галичини.

КардІФ/CardIF    Зміст назви: картка Івано-Франківська. В суті назви відображено основна ідея картки. Саме слово співзвучне з латинським "кардіо", тобто серце, та столицею Уєльсу містом Кардіф.

Колібрі/Kolibri    Зміст назви: слово яке легко запамятовується. Колібрі-найменша пташка, яка відзначається надзвичайними рухливими можливостями. Часто назви тварин, риб і птахів беруть для назв транспортних карток. Наприклад у Лондоні Oyster-устриця, у Сінгапурі Octopus- восьминіг. Слоган картки: маленька картка-великі можливості.

СКІФ/SCIF   Зміст назви:Соціальна картка Івано-Франківська. Назва картки абревіатура. Саме слово Скіф-назва народності що населяло територію України в давнину.

ТачКа/TouchCa   Зміст назви: картка дотику. Основна суть картки це оплата проїзду через дотик. Слово "тачка" легке і часто вживане. Означає як городній засіб перевезення так і молодіжний сленг назви транспортного засобу.

Форт/Fort   Зміст назви: Фортеця(бастіон). Один із символів міста. Витримав турецьку навалу.

Франк/Frank    Зміст назви: Франківська картка. Коротка назва яка співзвучна з популярною назвою міста його жителями Франик. Крім того Франк це грошова одиниця багатьох країн, а оскільки картка потрібна для розрахунку, то є фактично грошовою.

ФранкоКарт/FrankoCard   Зміст назви Франкова картка. Картка містить в собі прізвище патрона міста Івана Франка.

Фіра – старовинний транспортний засіб в Галичині

Всього проголосувало: 618
Результат